Teknoloji çağının taleplerine
yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

B2B Çözümlerimiz

İşletmelerin operasyonlarını daha verimli şekilde yönetmelerine yardımcı erp çözümleri

Personel Takip Sistemi

Personel takip ve insan kaynakları yönetimi alanında mobil uygulama destekli ürün çözümleri

IoT Cihaz Çözümleri

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi ile ar-ge merkezimizde geliştirdiğimiz cihaz çözümleri

Okul Yönetimi Uygulaması

Anaokulu ve velilerle iletişimi güçlendirmek için mobil uygulama ile okul yönetimi çözümleri

EN İYİSİNİ SUNUYORUZ

Yazılım geliştirme konusunda uzman mühendislerden oluşan bir ekipe sahibiz. İşletmenizin özel ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunarak, iş süreçlerinizi optimize etmenize ve verimliliği artırmanıza yardımcı oluyoruz. Web ve mobil uygulamalar, veritabanı yönetimi, e-ticaret platformları ve işletme yönetimi sistemleri gibi çeşitli yazılım projeleri için profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Sizin için en iyi çözümleri sunmak için güçlü bir takım ile uzmanlığımızı birleştiriyoruz.

Şirket bünyesinde geliştirdiğimiz ürünlerimizle, işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunuyoruz. İşletmelerin operasyonlarını daha verimli şekilde yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

IoT Çözümlerimiz

Ar-Ge Merkezimizde Ürettik

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi ile ar-ge merkezimizde geliştirdiğimiz bulut bağlantı cihazlarımız, uzak lokasyonlardaki aygıtların veya tüm bir ağın birbiri ile güvenli olarak haberleşmesini sağlar.

Bağlantı cihazları özel ayar gerektirmez ve sabit ip ihtiyacını ortadan kaldırır.
Geliştirdiğimiz Yazılım ile bağlantı cihazı mükkemel uyumla çalışır ve aygıtlarınızı bulut ortamında yöneterek sorunsuz veri akışı sağlar.

REFERANSLARIMIZ

PDKS ÇÖZÜMLERİ

NetKurum PDKS programı ile; çalışanların işe giriş-çıkış işlemlerini gelişmiş raporlarla takip edebilir, vardiya, puantaj ve mesai takiplerini yapabilirsiniz.

Netkurum Bulut tabanlı personel geçiş takip sistemleri; sürdürülebilir, tam yedekli ve tak-çalıştır özelliklerine sahiptir. Programı çalıştırmak için web tarayıcısı yeterlidir. Tüm bilgisayarlarda, tabletlerde ve cep telefonlarında çalışmaktadır.

Mobil Uygulama ile hiçbir cihaz ve altyapı maliyeti olmadan, anlık aktivasyonla sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Mobil Uygulama Paketi eş zamanlı olarak; Kartlı Geçiş ve Parmak izli Geçiş ile de entegre çalışma yeteneğine sahiptir. Farklı yerleşkelerde ihtiyaca uygun paketler kullanılabilir ve merkezi olarak yönetilebilmektedir.

B2B ÇÖZÜMLERİMİZ

Geliştirdiğimiz ERP Sistemi, işletmelerin operasyonlarını daha verimli ve etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan kapsamlı bir çözümdür. Bu güçlü yazılım, stok yönetimi, cari yönetimi, insan kaynakları, depo yönetimi, pazarlama ve genel raporlama gibi bir dizi işlevi içermektedir.

Stok yönetimi, cari yönetimi, insan kaynakları, depo yönetimi, pazarlama ve genel raporlama gibi temel işlevleri içeren bu ERP sistemimiz, İşletmelerin operasyonel etkinliklerini artırmak ve verimliliklerini yükseltmek için tasarlanmıştır.

ANAOKULU ÇÖZÜMÜMÜZ

NetAnaokul programı, anaokulu yöneticileri ve öğretmenlerinin velilerle iletişimi güçlendirmek ve çocukların gelişimini izlemek için tasarlanmış bir mobil uygulamadır.

Bu uygulama, velilerin çocuklarının durumları hakkında anlık bilgilere ulaşmalarını sağlar ve gün içinde yapılan aktiviteleri takip etmelerine yardımcı olur.

Uygulama üzerinden öğretmenler, çocukların sınıf içindeki aktivitelerini fotoğraf veya video olarak paylaşabilirler. Veliler bu paylaşımları görüntüleyerek çocuklarının katıldığı etkinlikleri görebilirler.

Veliler, öğretmenlerle ve anaokulu yöneticileriyle uygulama üzerinden iletişim kurabilirler. Sorularını sorabilir, önerilerde bulunabilirler.

WEB & MOBİL UYGULAMA ÇÖZÜMLERİ

Kurumların ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreterek dijital dönüşümde işletmelere rehberlik ediyoruz. Müşterilerimize hızlı ve sürekli çalışan, modern, kullanıcı dostu ve işlevsel web ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Geliştirme sürecinin her aşamasında destek sağlanarak, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğuna rehberlik edilmektedir. İşbirliği yaparak, işletmelerin dijital dünyada başarıya ulaşmasına yardımcı olma fırsatı sunulmaktadır.

Sektörel Çözüm Ortaklarımız

  • Çözüm Ortaklarımız
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Çözüm Ortaklarımız
  • Çözüm Ortaklarımız